Одноразовая опалубка для строительства защищена патентами

Концерн AMICOTUBE владеет рядом международных патентов на одноразовую картонную опалубку для строительства и другую продукцию.

В 2014 году компания «АМИКОТЮБ-УКРАИНА» тоже получила ряд патентов Украины на одноразовую картонную опалубку. Интеллектуальная собственность принадлежит компании и охраняется законом.

Один из патентов  компании АМИКОТЮБ на одноразовую опалубку для строительства

 

Опис до патенту (деклараційного патенту) на винахід (корисну модель) є вичерпним джерелом інформації стосовно винаходу (корисної моделі).

Містить бібліографічні дані, власне опис, формулу винаходу (корисної моделі), а також креслення, на які є посилання в описі. Опис розкриває суть винаходу (корисної моделі) та підтверджує обсяг правової охорони, визначений формулою винаходу (корисної моделі).

Відповідно до ч.2 ст.23 Закону України “Про охорону прав на винаходи і корисні моделі” Департамент публікує опис до патенту (деклараційного патенту).

Описи до патентів надсилаються на безоплатній основі до Державної науково-технічної бібліотеки, Державної наукової медичної бібліотеки і в регіональні центри науково-технічної інформації відповідно до Закону України від 9 квітня 1999 року № 595 - ХІV “Про обов‘язковий примірник документів”.

Описами до патентів комплектується також Фонд патентної документації громадського користування (ФГК) .

Копії описів до патентів можна замовити за адресою:

Філія “Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг”
Державного підприємства “Український інститут промислової власності”
бульвар Л.Українки, 26, м.Київ, 01133, Україна
Тел.: (38044) 285-82-77


 
На главную страницу сайта Амикотюб-Украина  Хостинг MiroHost.net
Shtirlits Design Studio